Jedne z najlepszych ofert i miejsc na pobyty Wellness, Medical, Wczasy zdrowotne, Pobyty Weekendowe, Turnusy Rehabilitacyjne, Wczasy Odchudzające, Wakacje dla Singli, Romantyczne Wakacje dla Par, Oczyszczanie, Joga, Ajurweda.

Wakacje SPA to połączenie pięknych hoteli i kurortów z salonami urody, salonami piękności, masażami, zabiegami na twarz i ciało, zdrowymi dietami, luksusowymi basenami, saunami.

Proponujemy Tobie obiekty na północy kraju, nad morzem, na południu, w górach, w centrum Polski, na wschodzie oraz zachodzie. Możesz spędzić swój urlop nad jeziorem, w pięknym lesie, nad rzeką. Nasze propozycje to takie miejsca, gdzie poza noclegiem skorzystasz z zabiegów relaksacyjnych, upiększających, zabiegów z wykorzystaniem wody, basenów, saun, odnowy biologicznej. Celem pobytu jest wypoczynek oraz poprawa stanu zdrowia, wyglądu, regeneracja pod względem fizycznym i psychicznym.

SPA oznacza zdrowie dzięki wodzie. W hotelach często znajdują się luksusowe baseny z hydromasażami, jacuzzi, baseny solankowe, baseny z glinki, baseny termalne. Woda wykorzystywana jest również do wielu zabiegów z zakresu hydroterapii oraz zabiegów upiększających i kosmetycznych.