Hotel Dąbki z usługami SPA & Wellness nad morzem.

Hotel Delfin SPA Dąbki
  • 1 noc, 3 posiłki, od 150 zł
  • 10 zabiegów, 3 posiłki, od 1153 zł /tydzień

Dawna wioska rybacka Dąbki jest najmłodszym uznanym uzdrowiskiem w Polsce i leży między jeziorem Buków i Morzem Bałtyckim, które są oddzielone 9 km długim mostem lądowym. Morze Bałtyckie jest popularnym celem, przede wszystkim ze względu na sprzyjający zdrowiu, stymulujący klimat.

Dzięki czystemu powietrzu znajdziesz tutaj także rzadkie i chronione gatunki roślin. Poza letnimi miesiącami Dąbki są bardzo spokojne. Długa plaża i rozległy las zachęcają do długich spacerów i przejażdżek rowerowych.

Hotel Dąbki SPA Delfin

Hotel Delfin Spa & Wellness położony jest w samym sercu uzdrowiskowego miasta Dąbki, zaledwie 500 m od rozległej piaszczystej plaży polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego i około 1 km od popularnego jeziora Bukow. Charakteryzuje się rodzinną atmosferą.

10 gabinetów zabiegowych do celów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zabiegi takie jak hydromasaż, ultradźwięki, drenaż limfatyczny, pole magnetyczne, elektryczne, krioterapia i laseroterapia, lampy Sollux, fango i torfowe paczki, inhalacje i kąpiele lecznicze (perła, algi, kąpiel błotna).

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

ZOBACZ KALENDARZ I CENY

8 dni Wellness SPA Hotel Dąbki – od 1073 zł

Weekend SPA, 1 noc, pełne wyżywienie, od 154 zł od osoby za dobę

Prezentowane ceny są najniższymi cenami za dobę od osoby w najniższym sezonie i w trakcie najmniejszego obłożenia w hotelu. Prezentowane ceny są orientacyjne, ostateczny koszt pobytu prezentowany jest po wybraniu konkretnej daty.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034