Hotel charakteryzuje się rodzinną atmosferą i nowoczesną strefą Wellness i SPA. Długa plaża i rozległy las zachęcają do długich spacerów oraz wycieczek rowerowych.

Hotel Delfin Spa & Wellness położony jest w samym sercu uzdrowiskowego miasta Dąbki, zaledwie 500 m od rozległej piaszczystej plaży polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego i około 1 km od jeziora. Charakteryzuje się rodzinną atmosferą.

Dawna wioska rybacka Dąbki jest najmłodszym uznanym uzdrowiskiem w Polsce i leży między jeziorem Buków i Morzem Bałtyckim, które są oddzielone 9 km długim mostem lądowym. Morze Bałtyckie jest popularnym celem, przede wszystkim ze względu na sprzyjający zdrowiu, stymulujący klimat. Dzięki czystemu powietrzu znajdziesz tutaj także rzadkie i chronione gatunki roślin. Poza letnimi miesiącami Dąbki są bardzo spokojne. Długa plaża i rozległy las zachęcają do długich spacerów i przejażdżek rowerowych.

Pokój 2 osobowy

Pokój dwuosobowy (14-20 m2) z prysznicem/WC, suszarką, szlafrokiem (zmiana odpłatnie, ok. 30 zł), TV sat., klimatyzacją (lipiec-sierpień), telefonem, lodówką i Wi-Fi.

Pokój 1 osobowy

Pokój jednoosobowy z prysznicem/WC, suszarką, szlafrokiem (zmiana odpłatnie, ok. 30 zł), TV sat., klimatyzacją (lipiec-sierpień), telefonem, lodówką i Wi-Fi.

Wyżywienie

Restauracja z kuchnią lokalną i międzynarodową. Śniadania i kolacje w formie bufetu, pełne wyżywienie w południe zupy do wyboru z bufetu, drugie danie przy stole, ciasto, dania z bufetu, bufet lunchowy (zupa, danie główne i deser). Na życzenie także dania wegetariańskie i dla diabetyków (za dodatkową opłatą). Lobby bar (kawiarnia, dzienny bar), miejsce do opalania i taras słoneczny z leżakami (sezonowo).

Wellness & SPA

Nowoczesne spa i centrum odnowy biologicznej z krytym basenem (około 14 x 7 m, około 30 ° C) i jacuzzi, sala fitness. Sauna fińska i łaźnia parowa (od 16:00 do 20:00). Sauna na podczerwień za opłatą.

Zdrowie i kuracje

Dział spa z 10 gabinetami zabiegowymi do celów leczniczych i rehabilitacyjnych. Aplikacje takie jak hydromasaż, ultradźwięki, drenaż limfatyczny, pole magnetyczne, elektryczne, krioterapia i laseroterapia, lampy Sollux, fango i torfowe paczki, inhalacje i kąpiele lecznicze (perła, algi, kąpiel błotna).

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 4 zł/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Parking: monitorowany, ok. 20 zł/dzień. Dzieci: na zapytanie. Zwierzęta: brak możliwości

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034