Hotele SPA w centrum Polski są łatwe do zdobycia z każdego miejsca w naszym kraju. Przygotowaliśmy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane obiekty nad jeziorami, rzekami, w miastach, gminach uzdrowiskowych.

SPA Ciechocinek
SPA Konstancin
SPA Nałęczów

Wakacje zlokalizowane w centrum Polski charakteryzują się bardzo różnorodną ofertą pobytów i często atrakcyjną ceną w stosunku do jakości.

Decydując się na Wakacje SPA, Twój wyjazd będzie bardzo aktywny i przepełniony szeregiem usług dodatkowych, które sprawią, że nie będziesz się nudzić na wyjeździe.

Polecane Hotele SPA & Wellness w Polsce centralnej:

Hotel SPA Toruń Copernicus

Hotel Copernicus jest idealnym miejscem do wypoczynku zarówno dla par, jak również rodzin z dziećmi oraz gwarantuje niezapomniany relaks w pomieszczeniach wellness połączone z interesującymi kulturalnymi doznaniami podczas zwiedzania Torunia.

Blue Moon Wellness & SPA to miejsce stworzone, by zaspokajać potrzeby ciała i duszy. Oferujemy różnorodne zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz aqua SPA. Wśród naszych usług znajduje się również wykonywanie makijaży, depilacji oraz henny.

Pobyt w hotelu SPA w Toruniu – już od 207 zł za osobę za dobę


spa ciechocinek

Klinika Uzdrowiskowa SPA Ciechocinek

Jeden z najczęściej rezerwowanych i wybieranych obiektów uzdrowiskowych w Polsce.

Obiekt posiada aż 4 baseny (basen rehabilitacyjny z hydromasażami, leżankami, gejzerami, ścianą wodną, jacuzzi, basen zewnętrzny całoroczny z podgrzewaną wodą, basen solankowy z hydromasażami, basen dla dzieci. Wyróżnia się zewnętrznym, całorocznym basenem z podgrzewaną wodą, wyposażonym w leżanki z masażami. To tutaj, będąc w wodzie możesz wdychać zdrowe powietrze dochodzące z tężni oraz podziwiać spadające płatki śniegu zimą.

Tydzień Wellness & SPA w Ciechocinku – od 1470 zł

Tydzień dla Zdrowia z 25 zabiegami – od 1770 zł


pobyt zdrowotny konstancin

Eva Park Life SPA Konstancin

Luksusowy Obiekt Uzdrowiskowy położony jest w samym sercu pełnego uroku Parku Zdrojowego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej.

To, co wyróżnia obiekt, to znajdujący się tu basen solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki. W basenie zainstalowane są dysze do hydromasażu, gejzer (w dnie) oraz masażer karku.

Tydzień w luksusie z zabiegami i wyżywieniem – od 2025 zł