wakacje nepal

Nepal najbardziej kojarzony jest z Himalajami i najwyższym szczytem świata, Mount Everest. Miejsce to przyciąga podróżników i turystów kochających góry. To tutaj możesz odbyć kilkutygodniowe trekkingi wokół najwyższych ośmiotysięczników czy wejść na Everest Base Camp.

Nepal poza pięknymi górami oferuje również pobyty z kuracją ajurwedyjską oraz wczasy połączone z Jogą. W naszej ofercie proponujemy Tobie konsultację z lekarzem ajurwedyjskim i instruktorem jogi oraz kurs jogi i medytacji 2 razy dziennie (rano i wieczorem).

Wybierając opcję z kuracją ajurwedyjską będziesz miał dostęp do takich elementów jak: ajurwedyjskie napoje i sezonowe owoce, konsultacje lekarskie, pomiar pulsu, ustalenie typu leczenia, stworzenie indywidualnego planu zabiegowego i żywieniowego indywidualne zabiegi ajurwedyjskie, ajurwedyjskie lekarstwa i środki lecznicze zgodnie z zaleceniami lekarza, np. polewanie czoła olejem, masaże (częściowo synchroniczne), kąpiele ziołowe, oczyszczanie jelit codziennie joga i medytacja w grupie (trening indywidualny odpłatnie), ajurwedyjski prezent na pożegnanie.