SPA Długopole Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej z Centrum Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych (Centrum SPA, Centrum Kosmetyczne, Centrum Rehabilitacyjne), basenem, saunami, restauracją, kawiarnią.

SPA Długopole Zdrój – Pakiet Pobytowy

Czy szukasz idealnego pakietu Spa w te wakacje? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę. NOWOŚCIĄ w naszej ofercie jest seria kosmetyków z rokitnikiem, który jest naturalnym blokerem promieni UVA i UVB,oraz zapewnia młody wygląd skóry na długo. Następnie masaż kojący twarzy, szyi, dekoltu szklanymi kulami!!! Nasza twarz to odzwierciedlenie naszych problemów, przemęczenia i stresu. Niestety, ale to właśnie skóra twarzy najbardziej narażona jest na szkodliwe czynniki zewnętrzne jak pogoda, czy zanieczyszczenia środowiskowe. Masaż twarzy, szyi i dekoltu szklanymi kulami w połączeniu z odpowiednimi preparatami kosmetycznymi dopasowanymi do typu cery, schorzeń skórnych i rodzaju zmarszczek jest wstanie zdziałać cuda.

Zabiegi w SPA Długopole Zdrój

Zespół SPA Medical W Kotlonie Kłodzkiej troszczy się o spełnianie pragnień gości. Cały personel postara się stanąć na wysokości zadania, by pobyt w hotelu okazał się wspaniałym przeżyciem.

Wykonujemy zabiegi z zakresu Elektroterapii, Laseroterapii, Sollux, Bioptron, Ultradźwięki, Okłady Borowinowe. Na gości czekają zabiegi pielęgnacyjne twarzy, rosyjski masaż kręgosłupa, masaż całego ciała, masaż na bazie masła shea, masaż częściowy, masaż świecą, masaż gorącymi kamieniami, czekoladowy masaż pleców, masaż bańką chińską, peeling cukrowy, zabiegi antycellulitowe, pielęgnacja dłoni i stóp, regeneracja witaminowa, energetyzująco – relaksacyjny masaż twarz i wiele innych.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034