SPA Kotlina Kłodzka

W Dworze Elizy na gości czeka 54 luksusowo urządzonych pokoi oraz eleganckie apartamenty. Doskonałe warunki i niezwykle urocza lokalizacja hotelu w Kotlinie Kłodzkiej sprawią, że Dwór Elizy zapisze się w Państwa pamięci jako hotel, do którego warto wracać.

W Dworze Elizy dokładamy wszelkich starań, aby poczuli się tutaj Państwo rozpieszczani. Dlatego oferujemy szeroką gamę usług: Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych (Centrum SPA, Centrum Kosmetyczne, Centrum Rehabilitacyjne), basen, sauny, restaurację, w której serwujemy wykwintne dania kuchni europejskiej oraz kawiarnię-cukiernię, która osłodzi Państwu pobyt wytwarzanymi na miejscu łakociami.

Zespołowi SPA Medical Dwór Elizy przyświeca troska o spełnianie pragnień gości. Zapewniamy spokojną atmosferę, piękne krajobrazy okolicy, pełen pakiet usług, dobre samopoczucie i rozsądne ceny. Dwór Elizy to najlepszy wybór dla każdego!

Pokój 1 osobowy STANDARD310 PLN
Pokój 2 osobowy STANDARD490 PLN
Pokój 2 osobowy LUX590 PLN
Apartament690 PLN

Cena pokoju zawiera: nocleg, śniadanie w formie bufetu, korzystanie z basenu, sauny suchej i mokrej oraz sali fitness. Doba hotelowa trwa od 15.00 do 12.00. Ceny zawierają podatek VAT.

  • Dzieci 0 – 4 lat (śpiące z rodzicami) – nocleg ze śniadaniem GRATIS
  • Dzieci od 4 do 12 lat – 95 PLN / doba
  • Dzieci powyżej 12 lat oraz osoby dorosłe – 120 PLN / doba
  • Zwierzęta – prosimy o pozostawienie zwierząt w domu

Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej w kwocie 3,70 PLN / dzień ani opłaty za miejsce postojowe 10 zł/dobę.

Akceptujemy karty płatnicze

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034