SPA Dziwnówek zaprasza na pobyty regenerujące i wypoczynkowe z zabiegami nad Morzem Bałtyckim.

Mały kurort nadbałtycki Dziwnówek położony jest na cyplu o szerokości ok. 400 m i długości ok. 6 km na Pomorzu Zachodnim. Długie piaszczyste plaże są idealne do czystego relaksu, opalania i długich spacerów. Ponadto kurort nadbałtycki na wybrzeżu Bałtyku jest idealnym miejscem do długich wycieczek pieszych i rowerowych oraz uprawiania różnych sportów wodnych.

Ciesz się czystym, bogatym w jod i żelazo morskim powietrzem jako naturalnym lekarstwem na choroby układu oddechowego i gościnne otoczenie. Solankowe źródła mineralne i lecznicze złoża borowinowe w regionie mają pozytywny wpływ na ciało, umysł i duszę i przy odpowiednim stosowaniu mogą znacznie poprawić samopoczucie.

SPA Dziwnówek – Hotele

spa dziwnówek

SPA Dziwnówek Ośrodek Jantar

Jantar to obiekt wypoczynkowy malowniczo usytuowany na kilku hektarowej, zalesionej działce skąd blisko jest nie tylko do morza ale także do Zalewu Wrzosowskiego.

To właśnie tutaj przyroda tworzy najkorzystniejsze warunki do różnorodnego wypoczynku. Nasz profesjonalny personel i nowocześnie zaaranżowane wnętrza sprawią, że każdy Gość poczuje się tutaj wyjątkowo.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

ZOBACZ KALENDARZ I CENY

8 dni SPA Jantar z 15 zabiegami – od 1508 zł

Weekend SPA, 3 noce, 2 posiłki, od 145 zł za osobę za dobę

SPA Dziwnówek – Położenie

Gmina Dziwnów położona jest w północno–zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Ciekawie umiejscowiona, pomiędzy trzema akwenami wodnymi: Morzem Bałtyckim od północy, Zalewem Kamieńskim/Zatoką Wrzosowską od południa oraz cieśniną Dziwna łączącą Bałtyk z zalewem, stanowi prawdziwą gratkę dla żeglarzy i miłośników sportów wodnych. Od strony lądowej otoczona lasami, swoim zachodnim krańcem sąsiadując z obszarem Wolińskiego Parku Narodowego, stwarza niemal idealne warunki dla poszukujących aktywnego wypoczynku i zdrowotnych, nadmorskich spacerów. Takie usytuowanie, to także magnes dla inwestorów, bowiem rozbudowana w ostatnich latach infrastruktura (drogowa, wodociągowa, portowa), wysokie miejsca w rankingach inwestycyjnych czy coraz wyższy komfort życia mieszkańców, tworzą tutaj bardzo solidny fundament dla rozwoju biznesu.

Prezentowane ceny są najniższymi cenami za dobę od osoby w najniższym sezonie i w trakcie najmniejszego obłożenia w hotelu. Prezentowane ceny są orientacyjne, ostateczny koszt pobytu prezentowany jest po wybraniu konkretnej daty.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034