SPA Dźwirzyno zaprasza na pobyty Wellness & SPA nad Morzem Bałtyckim.

Hotel Senator Dźwirzyno
  • 1 noc ze śniadaniem, już od 98 zł
  • 8 dni Medical Wellness z zabiegami, od 836 zł
SPA Dźwirzyno Hotel Havet
  • 1 noc ze śniadaniem, już od 147 zł
  • 3 dni z masażem, romantyczną kolacją, winem, od 649 zł
Hotel Cristal SPA Dźwirzno
  • 1 noc ze śniadaniem, już od 109 zł
  • 3 dni z 2 zabiegami dziennie, od 231 zł

Dźwirzyno – jeden z najpiękniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Można tu cieszyć się świeżym, bogatym w jod powietrzem morskim, bogatym w aerozol morski i aromatyczne zapachy okolicznych lasów iglastych, idealne na problemy z oddychaniem i ogólną regenerację. Centrum miasta z sklepami, restauracjami, kawiarniami i portem znajduje się w odległości spaceru od plaży (ok. 500 m).

SPA Dźwirzyno

SPA Dźwirzyno Hotel Havet

Nowoczesny hotel wypoczynkowy, z luksusowo wyposażonymi pokojami, położony jest nad Morzem Bałtyckim. Kompleks kąpielowy i SPA zapewniają odprężenie i odpoczynek.

Łaźnie i sauny, basen, basen dla dzieci, jacuzzi, jaskinia solna, łaźnia parowa, prysznice wrażeń, strefa wellness oferująca masaże, zabiegi na twarz i ciało, zabiegi z torfem.

SPA Dźwirzyno nad morzem – nocleg już od 145 zł

Cristal SPA Dźwirzyno

Hotel Cristal SPA Dźwirzno

Czterogwiazdkowy Hotel Cristal Spa znajduje się w centrum nadmorskiego kurortu Dźwirzyno, około 10 kilometrów od słynnego uzdrowiska Kołobrzeg.

Na zalesionej działce, zaledwie około 100 metrów od szerokiej piaszczystej plaży, można cieszyć się niepowtarzalnym klimatem Morza Bałtyckiego. Na naturalnej wydmie, w spokojnej, ale centralnej lokalizacji, hotel zaprasza na relaksujący wypoczynek. Restauracje, bary i sklepy znajdują się w odległości spaceru.

8 dni Wellness & SPA Dźwirzyno – od 941 zł

Weekend SPA, 2 noce, ze śniadaniami, od 115 zł za osobę za dobę

senator spa

Hotel Senator Dźwirzyno

Zaledwie parę metrów od brzegu Bałtyku znajduje się 4-gwiazdkowy hotel. Strefa wellness zajmuje ok. 300 m2. Park wodny, sauny, centrum fitness i wiele więcej.

Centrum odnowy biologicznej i spa o powierzchni 300 m² z różnorodnymi zabiegami, w tym masażami całego ciała, częściowymi, masażami gorącymi kamieniami i podwodnymi, okładami borowinowymi, magnetycznymi, laserowymi, elektro- i krioterapią, ultradźwiękami, inhalacjami, drenażem limfatycznym.

8 dni w SPA Dźwirzyno – od 792 zł

Weekend SPA, 3 noce, ze śniadaniami, od 91 zł za osobę za dobę

Prezentowane ceny są najniższymi cenami za dobę od osoby w najniższym sezonie i w trakcie najmniejszego obłożenia w hotelu. Prezentowane ceny są orientacyjne, ostateczny koszt pobytu prezentowany jest po wybraniu konkretnej daty.