Nowy hotel SPA położony jedynie ok. 20 metrów od pięknej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego.

Kompleks hotelowy ze skrzydłem hotelowym i resortem (połączony ze sobą przez obszar konferencyjny), bezpośrednio przy promenadzie Kołobrzegu, charakteryzuje się nowoczesną i elegancką architekturą. Do centrum Kołobrzegu ok. 2,5 km, do rezerwatu przyrody Ekopark ok. 800 m.

Cechy Hotelu SPA

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Klimatyzacja
  • Basen
  • Nad morzem
  • Dla rodzin
  • Lekarz uzdrowiskowy przychodzi do hotelu
  • Sauna
  • Zwierzęta akceptowane
  • Sala fitness

Diune Resort w szczegółach

Zakwaterowanie

Kompleks (w pełni klimatyzowany) obejmuje łącznie 5 pięter: skrzydło hotelowe 64 pokoje, ośrodek 152 nowocześnie wyposażone pokoje i apartamenty. Wszystkie z prysznicem/WC, suszarką do włosów, szlafrokiem, telewizją satelitarną, WLAN, telefonem, klimatyzacją, sejfem, minibarem, balkonem. Standard (ok. 20-35 m2) i apartament Lux z oddzielną częścią mieszkalną i sypialną (ok. 41 m2), pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do pojedynczego wykorzystania. Windy.

Pokój 2 osobowy – Najlepsza cena

Pokoje Najlepsza cena (ok. 20-35 m²) z prysznicem/WC, suszarką, szlafrokiem, TV sat., Wi-Fi, telefonem, klimatyzacją, sejfem, minibarem, balkonem, część z balkonem francuskim.

Pokój 2 osobowy – Standard

Pokoje Standard (ok. 20-35 m²) z prysznicem/WC, suszarką, szlafrokiem, TV sat., Wi-Fi, telefonem, klimatyzacją, sejfem, minibarem, balkonem, część z balkonem francuskim.

Wellness & SPA

SPA z krytym basenem, brodzikiem dla dzieci, 2 jacuzzi, tepidarium, basenem solnym, łaźnią parową i aromatyczną, sauną fińską (od 14 lat).

Zdrowie i kuracje

18 gabinetów zabiegowych z zabiegami takimi jak inhalacje, krioterapia, laseroterapia, magnetoterapia.

Czas wolny

Sala fitness i sala gier. Wypożyczalnia rowerów (ok. 12 PLN/godz. lub 45 PLN/dzień) oraz wypożyczalnia leżaków w hotelu.

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 4 zł/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Parking: za opłatą i do zapłacenia na miejscu. W zależności od pory roku parking w garażu ok. 25 – 65 zł/dobę. Parking na terenie zewnętrznym w zależności od pory roku ok. 20-55 zł/dobę.

Dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (0-5,9 lat) 100%, (6-11,9 lat) 50%, (od 12 lat) 40% na B&B. Psy: do 5 kg, na życzenie.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034