Obiekt położony 500 metrów od piaszczystej plaży w Grzybowie, w odległości 6 kilometrów od Kołobrzegu.

Jest to jedna z najtańszych opcji nad Morzem Bałtyckim.

Leczenie i relaks na jednej z najpiękniejszych nadbałtyckich plaż w zdrowym klimacie. W prostym, hotelowym standardzie można się zrelaksować i naładować baterie.

Cechy Hotelu SPA

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Basen
  • Nad morzem
  • Lekarz uzdrowiskowy przychodzi do hotelu
  • Sauna
  • Zwierzęta akceptowane
  • Kosmetyczka
  • Program rozrywkowy
  • Jacuzzi

Informacje o Magnat Resort & SPA

Hotel

Magnat Resort & Spa, położony z dala od miejskiego zgiełku, bezpośrednio na terenie rezerwatu przyrody, oddzielony małym lasem od piaszczystej plaży, która znajduje się około 500 m od hotelu.

Położenie i okolica

Kołobrzeg – znany polski kurort nadbałtycki i popularna miejscowość turystyczna od początku wieku – od 1803 roku rozwinął się kurort nadmorski i uzdrowiskowy z założeniem uzdrowiska z zabiegami z wykorzystaniem solanki i borowiny. Dziś Stare Miasto w Kołobrzegu z imponującymi budynkami, promenadą plażową i rozległym parkiem zdrojowym są popularnymi miejscami do odwiedzenia.

Grzybowo, zachodnia część Kołobrzegu, leży nad 7-kilometrową Zatoką Grzybowską, której szerokie plaże należą do najpiękniejszych na polskim wybrzeżu Bałtyku. Ciesz się tym pięknym rezerwatem przyrody i czystym morskim powietrzem zawierającym jod i żelazo jako naturalne lekarstwo na choroby układu oddechowego.

Zakwaterowanie

56 pokoi (ok. 18 m2), łazienka z prysznicem/toaletą, telewizją satelitarną, dostępem do Internetu, telefonem. Część pokoi z balkonem. 8 apartamentów (ok. 23-33 m2, dla maksymalnie 4 osób) z salonem, sypialnią, jak również balkonem. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do pojedynczego wykorzystania. Suszarka na życzenie. Nie ma możliwości codziennego sprzątania pokoju, ręczniki / pościel są wymieniane na życzenie. Wypożyczenie szlafroków kąpielowych (ok. 30 zł/dzień). Sejf oraz WiFi dostępne są na recepcji. Winda, na górne piętro, można częściowo tylko dojechać windą.    

Pokoje 2 osobowe

Pokój dwuosobowy (ok. 18 m2) z prysznicem/WC, telewizją satelitarną, łączem internetowym, telefonem. Niektóre wyposażone w balkon.

Pokój 1 osobowy

Pokój jednoosobowy (ok. 18 m2) z prysznicem/WC, telewizją satelitarną, łączem internetowym, telefonem. Niektóre wyposażone w balkon.

Wellness & SPA

Strefa wellness z krytym basenem (ok. 8 x 11 m), jacuzzi, małą sauną fińską (od godz. 16.00) i sauną na podczerwień. Gimnastyka i sala fitness.

Strefa Piękna

Studio z zabiegami kosmetycznymi, takimi jak peelingi, masaże twarzy, pielęgnacja oczu, manicure i pedicure, depilacja, maski.

Informacje dodatkowe

Opłata uzdrowiskowa dodatkowo płatna

Parking: strzeżony, ok. 25 zł za dzień. Zniżka dla dzieci: 1 lub 2 dor. + 2 lub 1 dziecko (w wieku 0-6,9 lat) 100%, ( w wieku 7-15,9 lat) 50%. Łóżeczko dla dzieci ok. 25 zł/noc.
Zwierzęta domowe: po uprzednim zapytaniu, ok. 65 zł za dzień.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034