hotel kołobrzeg

Ten nowoczesny, niezwykły hotel położony jest bezpośrednio przy nadbałtyckiej plaży. Jest to doskonałe miejsce na odprężającą kurację lub pobyt SPA.

Luksusowy i nowoczesny kompleks hotelowy (dla niepalących, połączony z hotelem Ultra Marine) położony jest bezpośrednio nad morzem i jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce z jego niezwykłą architekturą. Centrum miasta jest oddalone o około 3 km. Sale konferencyjne.

Cechy Hotelu SPA

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Klimatyzacja
  • Basen
  • Nad morzem
  • Dla rodzin
  • Lekarz uzdrowiskowy przychodzi do hotelu
  • Sauna
  • Zwierzęta akceptowane
  • Sala fitness

Pokój 2 osobowy Najlepsza Cena

Pokój 2-osobowy standard (ok. 24-35 m2) z częściowym widokiem na Morze Bałtyckie, prysznic, WC, suszarka, szlafrok, klimatyzacja, telefon, telewizja satelitarna, minibar, sejf, wi-fi.

Pokój 2 osobowy Standard

Pokój 2-os. standard (ok. 24-35 m2) z częściowym widokiem na morze, prysznicem/WC, suszarką do włosów, szlafrokiem, klimatyzacją, telefonem, tv sat. (z płaskim ekranem), minibarem, sejfem, Wi-Fi

Wyżywienie

W restauracji “Per Mare” możesz delektować się tradycyjnymi polskimi i międzynarodowymi potrawami. Bufet śniadaniowy, obiad i kolacja w formie bufetu, wieczorami możliwa jest również kolacja à la carte. Obiad lub kolacja w formie bufetu szwedzkiego lub menu do wyboru, również dania wegetariańskie. Taras z widokiem na morze, kawiarnia “Marini”, kawiarnia na dachu budynku, lobby bar, kręgielnia, klub nocny. 

Wellness & SPA

SPA z basenem sportowym z muzyką podwodną, basenem rekreacyjnym, basenem z hydromasażem, sauną, łaźnią parową i aromatyczną, tepidarium, grotą lodową i wodną. Wellness & Medical Spa z działem kosmetyczno-uzdrowiskowym z masażami, krioterapią (terapia zimnem), okłady borowinowe, ultradźwięki, inhalacje. Fryzjer.

Oferty kursów & fitness

Sala fitness ze sprzętem do ćwiczeń kardio.  Kursy, m.in. pilates, joga (za opłatą). 

Czas wolny

Wypożyczanie rowerów (około 12 PLN za godzinę / około 45 PLN za dzień) i kijków do Nordic Walking. Plac zabaw i “Pokój MarMini Kids” z mnóstwem zabawek i opieki. Warsztaty dla dzieci na życzenie.

Informacje dodatkowe

Opłata klimatyczna: dzieci (0-5,9 roku) ok. 2 zł/dzień, dzieci od 6 lat i dorośli ok. 4 zł/dzień, płatna na miejscu. Parking: za opłatą. Garaż: ok. 25-50 zł/dzień, płatny na miejscu. Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (0-5,9 roku) 100%, (6-12,9 roku) 70%, (13 lat i więcej) 40% na nocleg ze śniadaniem, od 2.1.20 2 dorosłych + 1 dziecko (0-5,9 roku) 100%, (6-11,9 roku) 50%, (12 lat i więcej) 40% na nocleg ze śniadaniem. Psy: do 5 kg, ceny na życzenie, płatne na miejscu w złotówkach.

Dobrze wiedzieć

Uwaga: Obok Hotelu Marine znajduje się Hotel Ultra Marine.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034