Historyczna Mona Lisa Medical Wellness & Spa znajduje się na skraju Kołobrzegu, jednego z najpiękniejszych kurortów nadmorskich na Bursztynowym Wybrzeżu, około 500 m od plaży i około 6 km od centrum miasta. Przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

Przestronny ogród hotelu uzdrowiskowego graniczy bezpośrednio z rezerwatem przyrody Ekopark, z którego roztacza się wspaniały widok na Ekopark i unikalny rezerwat dzikich ptaków.

Zakwaterowanie

99 pokoi (ok. 14-21 m2) z łazienką/prysznicem/WC, szlafrokiem kąpielowym (ok. 5 zł/dzień), suszarką do włosów, telefonem, telewizją satelitarną, głównie z balkonem lub tarasem. 8 apartamentów na 2 piętrach (schody) na życzenie. 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Winda do 2. piętra. WiFi w całym hotelu. Bezpieczny w recepcji. Uwaga: we wtorki, czwartki, soboty i niedziele dostępna jest ograniczona obsługa pokoju.

Pokoje 2 osobowe

Pok. 2-os. (ok. 14-21 m2) z łazienką, prysznicem/WC, szlafrokiem (ok. 4 zł/dzień), suszarką do włosów, telefonem, TV, w większości z balkonem lub tarasem

Pokoje 1 osobowe

Pok. 1-os. (ok. 14-21 m2) z łazienką, prysznicem/WC, szlafrokiem (ok. 4 zł/dzień), suszarką do włosów, telefonem, TV, w większości z balkonem lub tarasem. 

Wyżywienie

Restauracja z kominkiem. Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu oraz napoje z posiłkami (soki, woda, kawa, herbata). Dieta cukrzycowa i lekka, dieta redukcyjna i dieta wegetariańska po wcześniejszym uzgodnieniu (ok. 25zł/dzień). Kawiarnia-bar z tarasem słonecznym. Duży ogród z miejscem na grilla.

Zdrowie i kuracje

Zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne z wykwalifikowanym zespołem terapeutów (od poniedziałku do piątku). Kąpiele (np. kąpiel błotna i solankowa), hydromasaż, masaż częściowy, torf i pakiet fango, laser, krio, elektryczny, magnetyczny i galwanoterapia, ultradźwięki, jonoforeza, lampa Sollux, inhalacja, aquagym, gimnastyka indywidualna i grupowa, kuracja pitna. Masaż całego ciała i drenaż limfatyczny za opłatą. Wskazania

Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, reumatyzm, choroby układu oddechowego, choroby metaboliczne i krążeniowe oraz cukrzyca.

Czas wolny

Poznaj malownicze krajobrazy ze ścieżką rowerową i ścieżką spacerową, które biegną wzdłuż plaży bezpośrednio do centrum Kołobrzegu. Wypożyczalnia rowerów (ok. 12zł / godzinę). Wieczór taneczny raz w tygodniu. Odkryj Kołobrzeg, który oferuje zróżnicowany program z licznymi wydarzeniami kulturalnymi przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 4,00 zł/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Parking: ok. 10 zł/dzień.

Zniżki dla dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-3,9 lat) 100%, (4-12,9 lat) 50%, (13-15,9 lat) 20%. Zwierzęta: brak możliwości.