Nowoczesny hotel bezpośrednio przy nadbałtyckiej plaży, doskonały do odprężającego pobytu leczniczego lub SPA.

Luksusowy i nowoczesny kompleks hotelowy położony jest bezpośrednio nad morzem i jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce z jego niezwykłą architekturą. Centrum miasta jest oddalone o około 3 km. Sale konferencyjne.

Cechy Hotelu SPA

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Klimatyzacja
  • Basen
  • Nad morzem
  • Dla rodzin
  • Lekarz uzdrowiskowy przychodzi do hotelu
  • Sauna
  • Zwierzęta akceptowane
  • Sala fitness

Położenie i okolica

Już w XIX wieku nadbałtycki kurort Kołobrzeg przyciągnął licznych gości uzdrowiskowych bogatym w jod i żelazo morskim powietrzem, solankowymi źródłami mineralnymi i leczniczą mocą Kołobrzeskiej borowiny. Dziś jest to jeden z najbardziej znanych polskich kurortów nadbałtyckich z sześcioma kilometrami piaszczystych plaż i dużym parkiem zdrojowym.

Pokój 2 osobowy Najlepsza cena

Pokój 2-osobowy Standard w najlepszej cenie (ok. 24- 29 m2, balkon ok. 4m2) z bocznym widokiem na Bałtyk, prysznic/ WC, suszarka, szlafrok, klimatyzacja, telefon, telewizja satelitarna, minibar, sejf, wi-fi.

Pokój 2 osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard (ok. 24- 29 m2, balkon ok. 4m2) z bocznym widokiem na Bałtyk, prysznic/ WC, suszarka, szlafrok, klimatyzacja, telefon, telewizja satelitarna (z płaskim ekranem), minibar, sejf, wi-fi.

Wyżywienie

W restauracji „PerMare” znajdziesz tradycyjną polską kuchnię i międzynarodowe dania. Bufet śniadaniowy, w południe i wieczorem bufet szwedzki lub menu (za opłatą), również kuchnia wegetariańska. Taras z widokiem na morze. Kawiarnia “Marini” z tarasem widokowym na dachu, lobby bar, tor do gry w kręgle, klub nocny.

Wellness & SPA

SPA z basenem sportowym z muzyką podwodną, basenem rekreacyjnym, basenem z hydromasażem, sauną, łaźnią parową i aromatyczną, tepidarium, grotą lodową i wodną. Wellness & Medical Spa z działem kosmetyczno-uzdrowiskowym z masażami, krioterapią (terapia zimnem), okłady borowinowe, ultradźwięki, inhalacje. Fryzjer.

Oferty kursów & fitness

Sala fitness ze sprzętem do ćwiczeń kardio. Kursy, np. Pilates, joga (za opłatą).

Czas wolny

Wypożyczanie rowerów (około 12 PLN za godzinę / około 45 PLN za dzień) i kijków do Nordic Walking. Plac zabaw i “Pokój MarMini Kids” z mnóstwem zabawek i opieką. Warsztaty dla dzieci na życzenie.

Informacje dodatkowe

Opłata klimatyczna: dzieci (0-5,9 roku) ok. 2 zł/dzień, dzieci od 6 lat i dorośli ok. 4 zł/dzień płatna gotówką na miejscu. Parking: za opłatą (niewielką). Garaż: ok. 25-40 zł/dzień, płatny na miejscu. Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (0-5,9 lat) 100%, (6-12,9 lat) 70%, (od 13 lat) 40% na BB, od 2.1.20 2 dorosłych + 1 dziecko (0-5,9 lat) 100%, (6-11,9 lat) 50%, (od 12 lat) 40% na BB. Psy: do 5 kg, ceny na życzenie, płatne na miejscu w złotówkach.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034