SPA Kudowa Zdrój w Górach Stołowych ze śniadaniami, obiadokolacjami, nieograniczoną możliwością korzystania z Parku Wodnego.

SPA Kudowa Zdrój – Położenie

Kudowa Zdrój to jeden z najstarszych i najpiękniejszych sudeckich kurortów. Koniecznie należy przejść się po ogromnym Parku Zdrojowym oraz zajrzeć do Pijalni Wód Mineralnych i zjawiskowej Sali Koncertowej. Góry Stołowe to raj dla miłośników pieszych wycieczek, nordic walkingu oraz wycieczek rowerowych. Ścieżek, szlaków i tras rowerowych jest tu bez liku, a takie nazwy jak Szczeliniec Wielki, Góra Parkowa czy Błędne Skały mówią same za siebie. Wszystkie wymienione atrakcje są dostępne w pobliżu Hotelu, często w odległości mniejszej niż 20-30 minut spacerem lub 5-20 minut jazdy samochodem. Z Kudowy Zdrój można w ciągu zaledwie 2 godzin dojechać do czeskiej Pragi, stanowi to idealną okazję, aby wybrać się na jednodniową wycieczkę, zobaczyć Stare Miasto, Most Karola i Hradczany oraz skosztować lokalnych potraw i piwa.

Atrakcje w trakcie pobytu w SPA Kudowa Zdrój

Kotlina Kłodzka słynie ze swoich uzdrowisk, wśród których najpopularniejszym jest Kudowa Zdrój. Umiarkowanie – bodźcowy mikroklimat Kudowy, z powietrzem przesyconym olejkami eterycznymi oraz wodami szczawianowymi, żelazistymi, arsenowymi oraz radonowymi dobroczynnie wpływa na serce i układ krwionośny.

Moc atrakcji czeka na Was nie tylko w samej Kotlinie Kłodzkiej, ale również po czeskiej stronie granicy. Skalne Miasto Ardspach to niespełna godzina jazdy samochodem, a czeska stolica – Praga to podróż zaledwie dwugodzinna. Hotel Verde Montana Wellness & Spa to idealna baza wypadowa dla spragnionych uroków okolicy turystów, gdzie przyjemnie wracać po pełnym wrażeń dniu.

Rezerwacja pobytu SPA

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034