Pobyty Wellnes & SPA Międzyzdroje nad Morzem Bałtyckim z zabiegami i wyżywieniem.

Rezydencja Bielik Międzyzdroje
  • 8 dni, 3 posiłki, od 818 zł
  • 8 dni, 3 posiłki, zabiegi, od 858 zł
Villa Martini Międzyzdroje
  • 1 noc, 2 posiłki, od 160 zł
  • 8 dni, z zabiegami, od 1107 zł

SPA Miedzyzdroje – Woliński Park Narodowy

Woliński Park Narodowy należy do 23 polskich parków narodowych i jest pierwszym morskim parkiem narodowym w Polsce. Park zajmuje powierzchnię prawie 11.000 ha i charakteryzuje się klifowym wybrzeżem i lasami bukowymi. Klif obejmuje prawie całe wybrzeże Parku Narodowego. Klimat na wyspie Wollin różni się również od klimatu innych regionów w Polsce. Charakteryzuje się klimatem morskim, który zapewnia wyższe temperatury w zimie i niższe temperatury w lecie, a także zachodnie wiatry, które mogą być silniejsze jesienią.

Różnorodność flory i fauny w Parku Narodowym jest również bardzo zróżnicowana. Charakterystyczne dla Wolińskiego Parku Narodowego są rośliny wydmowe i żubry, które można obserwować w zagrodzie. Ponadto można podziwiać ponad 200 gatunków ptaków, w tym orły bieliki, które zdobią herb parku narodowego. Zwiedzający mogą zwiedzać park na trzech różnych trasach.

Wybrane hotele SPA Międzyzdroje:

spa międzyzdroje

Villa Martini Międzyzdroje

Położona bezpośrednio przy promenadzie oraz oddalona o zaledwie 200 m od piaszczystej plaży Villa Martini zachwyca nie tylko swoim znakomitym położeniem, lecz również rodzinną, niezapomnianą atmosferą.

Pensjonat nad morzem wyróżniają dodatkowo oryginalny wystrój wnętrz, zdrowa i wykwintna kuchnia, a także niezwykle komfortowe pokoje. Villa Martini oferuje 62 miejsca noclegowe w 30 komfortowych pokojach 1‐, 2‐ i 3‐osobowych z możliwością łączenia ich w pomieszczenia rodzinne typu studio.

8 dni SPA Międzyzdroje z 15 zabiegami – od 1095 zł

Weekend SPA, 2 noce, z 2 posiłkami, od 159 zł za osobę za dobę

Hotel Międzyzdroje

Rezydencja Bielik Międzyzdroje

Wellness & SPA Rezydencja Bielik położona jest w urokliwej, turystycznej, nadmorskiej miejscowości – Międzyzdroje, która jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości nad polskim Morzem Bałtyckim. Architektura budynku, świadczone usługi oraz wyposażenie w nowoczesnym stylu, zapewniają duży komfort i rodzinną atmosferę.

8 dni Wakacje nad Morzem Bałtyckim SPA Międzyzdroje – od 625 zł

Prezentowane ceny są najniższymi cenami za dobę od osoby w najniższym sezonie i w trakcie najmniejszego obłożenia w hotelu. Prezentowane ceny są orientacyjne, ostateczny koszt pobytu prezentowany jest po wybraniu konkretnej daty.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034