Położona bezpośrednio przy promenadzie oraz oddalona o zaledwie 200 m od piaszczystej plaży Villa Martini zachwyca nie tylko swoim znakomitym położeniem, lecz również rodzinną, niezapomnianą atmosferą.

illa Martini oferuje komfort i przytulność i znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Międzyzdroje, na skraju Wollinskiego Parku Narodowego. Promenada (około 30 m) i plaża (około 200 m) znajdują się w odległości spaceru. Centrum miasta około 800 m.

2-os.

Pokój dwuosobowy (ok. 19-22 m2) z prysznicem i WC, TV, suszarka,telefon, Wi Fi, balkon, sprzęt do plażowania z parasolem przeciwsłonecznym oraz leżakami do opalania, cześciowo z widokiem na Woliński Park Narodowy. 

2-os./morze

Pokój dwuosobowy (ok. 19-22 m2) z prysznicem i WC, TV, suszarka,telefon, Wi Fi, balkon, sprzęt do plażowania z parasolem przeciwsłonecznym oraz leżakami do opalania, z widokiem na morze. 

Wyżywienie

“Martini” z kuchnią polską i śródziemnomorską. Bufet śniadaniowy, obiad i kolacja 3-daniowe menu. Bar.

Wellness & SPA

Martini SPA z małą sauną fińską, wanną z hydromasażem i salą do ćwiczeń wysiłkowych.

Zdrowie i kuracje

Małe spa z wykwalifikowanym zespołem terapeutów. Lekarz niemieckojęzyczny przyjeżdża do hotelu. Zastosowania takie jak masaż częściowy, masaż Aquavibron, terapia zimnem, laserem, elektrycznością i magnetyką, ultradźwięki, lampa Sollux, koperty z błotem z regionalnym błotem leczniczym, drenaż limfatyczny, akupresura stóp i terapia świecowaniem ucha. . 
Wskazania 
Choroby układu oddechowego, układu mięśniowo-szkieletowego i reumatycznego.

Czas wolny

Różne wieczory tematyczne, np. wieczór taneczny, spacery po plaży, wycieczki rowerowe i piesze w Wollinie.

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 0,80 €/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Opłata klimatyczna: ok. 0,80 € za dzień, płatne na miejscu. Parking: około 9 € za dzień. Zniżka dla dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-2,9 lat) 100%, (3-12,9 lat) 20%. Zwierzęta: niedozwolone.