Zadbaj o swoje zdrowie w renomowanym hotelu uzdrowiskowym z nowoczesnym oddziałem leczniczym, w którym wykonywane są terapie borowinowe i radonowe; basen kryty, sauna.

Park Hotel KUR & SPA jest cicho usytuowany w centrum miasta, na skraju ogrodów zdrojowych, w pobliżu domu zdrojowego. Budynek z muru pruskiego pochodzi z 1905 roku i emanuje swoim szczególnym urokiem.

Zakwaterowanie

82 (w tym 2 przystosowane dla osób niepełnosprawnych) z prysznicem/WC, suszarką do włosów, sejfem, telewizją satelitarną, telefonem, WLAN, lodówką, niektóre z balkonem. Większy pokój dwuosobowy Superior z wanną lub prysznicem, apartament z pokojem dziennym/sypialnią, apartament Deluxe z wanną z hydromasażem i płaszczem kąpielowym, wszystko dodatkowo z sofą. Szlafrok około 3 €/tydzień. Winda.

pok.2-os.

Pokój Standard dwuosobowy z prysznicem, WC, suszarką, sejf, TV sat., telefonem, Wi-Fi, lodówką, część z balkonem.

pok.1-os.

Pokój jednoosobowy z prysznicem, WC, suszarką, sejf, TV sat., telefonem, Wi-Fi, lodówką, część z balkonem.

Wyżywienie

Bufet rano i wieczorem. Kuchnia polska i międzynarodowa. Również żywność wegetariańska lub dietetyczna, np. dla diabetyków. Bar, miejsce do grillowania, miejsce do palenia.

Wellness & SPA

Kryty basen (około 4 x 8 m, 29° C), jacuzzi, sauna (czynny od około 19-21) , siłownia, leżaki na tarasie słonecznym, ogród. Zabiegi odnowy biologicznej i ajurwedy.

Zdrowie i kuracje

Nowoczesny oddział leczniczy (Mo.- Fr., ok. 7-15 godz. i po uzgodnieniu) do leczenia moczarów i radonów. Kąpiele i okłady borowinowe, kąpiele i inhalacje radonowe, inne kąpiele (węglowe, galwaniczne, czterokomórkowe, Kneipp, jodowo-bromowe), masaże, laserowe, magnetyczne, tlenowe, krioterapia i hydroterapia, diadynamika, inhalacje, ultradźwięki, jonoforeza, galwanizacja, lampa Sollux, gimnastyka lecznicza i wodna, Medy Jet (masaż wodny). Niemieckojęzyczny lekarz. Kuracje pitne w centrum spa.

Wskazania

Choroby układu ruchu, krążenia, dróg oddechowych i zaburzenia metaboliczne, takie jak dolegliwości reumatyczne, zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów, przewlekłe stany zapalne (łokieć tenisowy, rwa kulszowa), choroby neurologiczne, migrena, astma.

Przeciwwskazania: stany gorączkowe, infekcje, psychozy, zakrzepice, potrzeba opieki, nietrzymanie moczu i stolca.

Czas wolny

Program rozrywkowy i wycieczkowy, np. wieczór taneczny.

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 0,90 €/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Parking: kamera-monitor, ok. 25 €/tydzień, kolejne tygodnie po 20 €. dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (0-3,9 lat) 100% zniżki, (4-12,9 lat) 18 € za noc/godzinę, od 20.12.-4.1.20 € 23 € za noc/godzinę. Pies: € 10 za dzień, za rezerwację, z własnym kocem.

Obowiązkowa dopłata Wielkanocna (11.4.-18.4.20) już wliczona w wyświetlaną cenę