Hotel uzdrowiskowy w spokojnej miejscowości bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim. Kojący klimat oraz intensywne zabiegi sprzyjają wzmocnieniu ciała, a także ducha.

Hotel Borgata SPA – Opis

Hotel

Hotel uzdrowiskowy Borgata położony jest w środku spokojnego lasu sosnowego. Spokojny wypoczynek, malownicze środowisko, kilometry ścieżek rowerowych, drewniane pomosty i zadbane plaże Morza Bałtyckiego (ok. 40 m) sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowe.

Położenie i okolica

Tradycyjny kurort nadmorski Ustronie Morskie z czystymi plażami, bujną zielenią i przyjemnym bałtyckim powietrzem jest oddalony zaledwie 14 km od słynnego Kołobrzegu. Mała wioska jest bardzo popularna wśród gości uzdrowiskowych, ponieważ łagodny bałtycki klimat ma pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie. Ustronie Morskie ma tylko 2.500 mieszkańców, ale posiada zabytki kultury, duży kościół w centrum miasta i muszlę koncertową, gdzie regularnie odbywają się imprezy muzyczne.

Zakwaterowanie

32 komfortowe pokoje (18-24 m2) z balkonem, częściowo z widokiem na morze, pokoje słoneczne od strony południowej budynku, łazienka/WC, telewizja satelitarna, lodówka, prywatny dostęp do tarasu domu, WLAN, winda.

Wyżywienie

Przestronna restauracja serwuje polskie przysmaki, śniadania i kolacje w formie bufetu, lunch á la carte, kawiarnię z wyborem ciast i deserów, miejsce na grilla i ognisko.

Wellness & SPA Ustronie Morskie

Basen, łaźnia parowa i sauna w Aquaparku Helios (ok. 700 m). Mała sauna w hotelu.

Zdrowie i kuracje

Oddział SPA z borowiną, ultradźwiękami, krioterapią, terapią polem magnetycznym, inhalacją, drenażem limfatycznym, światłoterapią, laseroterapią, masażami częściowymi.

Borgata Hotel SPA Ustronie Morskie – Rezerwacja

Kalendarz i ceny – Zobacz

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034