Komfortowy hotel w centrum uzdrowiska i w pobliżu plaży. Ośrodek dysponuje własnym, nowoczesnym centrum leczniczym i oferuje zabiegi profilaktyczne oraz wellness.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Hotel Lambert Medical Spa – Opis

Hotel

Otoczony lasami iglastymi i bukowymi Hotel Lambert Medical Spa (klimatyzowany) położony jest w sercu dzielnicy uzdrowiskowej, przy promenadzie nadmorskiej i jest połączony wspólną recepcją z Villą Lambert; możliwość korzystania z wyposażenia obu hoteli.

Położenie i okolica

Ustronie Morskie położone ok. 12 km na wschód od Kołobrzegu, jest jednym z najpiękniejszych kurortów nadmorskich, który dzięki licznym restauracjom i sklepom tworzy odprężającą atmosferę. Łagodny morski klimat, charakteryzujący się wysoką zawartością jodu i aerozolu morskiego, doskonale nadaje się do spacerów wzdłuż wybrzeża (częściowo spadzistego i klifowego) z szerokimi, piaszczystymi plażami. Działa korzystnie na drogi oddechowe i dobre samopoczucie i sprawia, że urlop nad Morzem Bałtyckim jest atrakcyjny zarówno dla miłośników zdrowego stylu życia oraz osób chcących wypocząć, jak i dla rodzin.

Zakwaterowanie

110 komfortowych pokoi z wanną lub prysznicem, toaletą, suszarką do włosów, szlafrokiem, telewizją satelitarną, telefonem, WLAN, sejfem, minibarem, klimatyzacją (Economy ok. 20 zł / pokój / dzień). Pokój standard (około 20-25 m2) i Komfort (około 35 m2). Pokój Superior (około 25 m2) z widokiem na morze. Pokój jednoosobowy Standard (około 16 m2) bez widoku na morze. Standard i Superior z balkonem lub francuskim balkonem, Komfort z balkonem. 3 apartamenty Superior (45 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz 3 apartamenty Superior (35 m2) z oddzielną częścią dzienną (na życzenie). Również pokoje przyjazne dla niepełnosprawnych. Windy. W starszym skrzydle (dawniej Villa Lambert, połączony ze sobą) pokój jednoosobowy Economy (około 13 m2) i dwuosobowy Economy (około 16-18 m2), częściowo z balkonem lub francuskim balkonem, bez widoku na morze. 

Wellness & SPA

Basen wewnętrzny (ok. 30°C) z przeciwprądem i natryskiem, basen dla dzieci, wirówki, salonik relaksacyjny, mała sauna, sprzęt fitness.

Strefa wellness z saunami: sauna na podczerwień, sucha, aromatyczna, parowa i ziołowa, grota bursztynowa z ciepłymi leżakami, komora inhalacyjna, fontanna lodowa, niecka Kneippa, tepidarium. Grota solna ok. 30 zł.

Medical Spa z nowoczesnym sprzętem do redukcji wagi (Slim Technology) oraz aplikacjami przeciwstarzeniowymi dla twarzy i ciała, takimi jak napinanie, cellulit, rozstępy.

Zdrowie i kuracje

Strefa wellness. Zastosowania takie jak klasyczny masaż częściowy, drenaż limfatyczny, okłady borowinowe, jonoforeza, inhalacja, terapia laserowa, gimnastyka indywidualna i gimnastyka grupowa.

Wskazania

Choroby układu mięśniowo-szkieletowego, przepuklinowe dyski, drogi oddechowe, artroza i problemy z plecami.

Hotel Lambert Medical SPA Ustronie Morskie – Rezerwacja

Kalendarz i ceny – Zobacz

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034