spa w niemczech

Niemcy posiadają bardzo rozbudowaną infrastrukturę obiektów Wellness, SPA, Uzdrowisk i Sanatoriów. Wczasy zdrowotne i relaksacyjne w Niemczech to połączenie bliskiej lokalizacji z profesjonalnym wyposażeniem i sprzętem.

W obiektach stosowane są zabiegi Wellness & SPA, zabiegi na twarz, zabiegi na działo, zabiegi z zakresu hydroterapii, balneoterapii, magnetoterapii, laseroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii.

To co wyróżnia Niemcy ze wszystkich krajów europejskich to szeroki dostęp do Ajurwedy. Kuracje ajurwedyjskie kojarzone są głównie z dalekimi krajami w Azji (m.in. Indie, Sri Lanka), lecz teraz dostępne są również w bliskiej odległości z Polski.

Lokalizacje naszych obiektów to m.in. Berlin, Brandenburgia Dolna, Bawaria, Eifel, Sauerland, Fichtelgebirge, Frankonia, Hessisches Bergland, Morze Bałtyckie, Morze Północne, Palatynat, Góry Taunus, Przedgórze Alpejskie, Pustać Lüneburska, Ren, Mozela, Góry TaunusRhön, Vogelsberg, Saksonia, Schwarzwald, Szwabia, Spreewald, Turyngia, Weserbergland, Las Teutoburski.