Obiekty SPA i Wellness oraz Medical SPA w Polsce stają się coraz bardziej popularne. Od teraz możesz połączyć swoje wakacje z filozofią Wellness & SPA. Piękny basen, sauny, masaże, zabiegi na twarz i ciało, pobyty zdrowotne, turnusy odchudzające, pakiety z zabiegami, pakiety antystresowe, romantyczne pobyty we dwoje i pakiety dla singli.

spa nad morzem
SPA nad morzemtydzień od 449 zł
spa w górach
SPA w górachtydzień od 994 zł
spa w centrum polski
SPA w centrum Polskitydzień od 1262 zł

To wszystko jest już dostępne w Polsce. Od teraz nie musisz przemieszczać się do odległych zakątków świata, by mieć do nich dostęp. Wystarczy, że wybierzesz jeden z obiektów Wakacje SPA.

weekend spa
Weekendy SPAdoba od 75 zł
wczasy dla singli
Wczasy dla singlitydzień od 449 zł
wczasy odchudzające
Wczasy odchudzającetydzień od 818 zł
romantyczne wakacje dla par
Romantyczne pobytytydzień od 506 zł
pobyty zdrowotne
Pobyty zdrowotnetydzień od 664 zł
wczasy dla seniorów
Wczasy dla Seniorówtydzień od 449 zł

Proponujemy Tobie obiekty na północy kraju, nad morzem, na południu, w górach, w centrum Polski, na wschodzie oraz zachodzie. Możesz spędzić swój urlop Wellness & SPA nad jeziorem, w pięknym lesie, nad rzeką.

Decydując się na urlop w naszym kraju, nie musisz przeznaczać czasu i energii na dalekie podróże. Wystarczy, że w ciągu maksymalnie kilku godzin dojedziesz do wybranego obiektu i zaczniesz cieszyć się ze swoich wakacji.

Przeznacz tydzień lub więcej dla siebie i zobacz jakie korzyści niesie pobyt w tego typu hotelach. Pobyty tego typu są pobytami regeneracyjnymi i zdrowotnymi, dodają Tobie energii, witalności, poprawiają urodę, stan zdrowia, krążenie, odstresowują.