zywiecki spa

Hotel Żywiecki Medical Spa & Sport to obiekt przepełniony klimatem wszechobecnego luksusu, który swoje malownicze położenie zawdzięcza długiemu pasmu Beskidu Żywieckiego. Okolica Wisły, Szczyrku, Korbielowa i Żywca jest pełna pięknej przyrody, która sprzyja wypoczynkowi.

Zlokalizowany jest w miejscowości Przyłęków, która rozciąga się wzdłuż potoku o nazwie Przyłękówka /Wieśnik/ z północy na południe, gdzie kotlina w której większość zabudowań powstała na jej prawej stronie, zamyka się wzniesieniem Jastrzębicy (758 m n.p.m.). 

Hotel znajduje się w sercu Beskidu, u podnóża Góry Jastrzębica 758 m npm z której rozlega się przepiękna panorama w stronę Kotliny Żywieckiej, Beskidu Małego wraz z rezerwatem Madahora oraz pagóra sąsiedniego Beskidu Śląskiego ze Skrzycznem na czele. Do najwspanialszych atrakcji górskich w pobliżu niewątpliwie zaliczyć można najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego – Babią Górę. zwaną przez miejscowych “Diablakiem”. Amatorzy pieszych wędrówek mogą realizować tu swoje pasje o każdej porze roku.

Zakwaterowanie

29 pokoi z łazienką i/lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, szlafrok, telewizją satelitarną, telefonem, klimatyzacją, sejfem i siecią WLAN. Pokój dwuosobowy w standardzie (ok. 16 m2). Standard pokoju jednoosobowego (ok. 12 m2). Double Lux (ok. 28 m2) z widokiem na góry, częściowo z balkonem lub balkonem francuskim. Balkon. Apartament (ok. 62 m2) z 2 oddzielnymi sypialniami i 1 pokojem dziennym. Apartament (ok. 80 m2) w stylu loftowym z połączeniem sypialni z salonem. 6 pokoi dwuosobowych standard w oficynie (ok. 60 m, ok. 20 m2). Sejf w recepcji. Winda.

Apartament

Apartament (ok. 62 m2) dla makymalnie 4 osób, z dwoma osobnymi sypialniami, dwoma łazienkami z wanną i/lub prysznicem/toaletą, osobna część dzienna, suszarka, szlafroki kąpielowe, telewizja satelitarna, telefon, klimatyzacja, sejf, a także Wi-Fi.  

Suita

Suita (ok. 80 m2) dla 2 osób urządzona w stylu loftu z połączonym pokojem dziennym i sypialnią, na ostatnim piętrze, z wann oraz/lub prysznicem/toaletą, suszarką, szlafrokami kąpielowymi, telewizją satelitarną, telefonem, klimatyzacją, sejfem, a także Wi-Fi.

Zdrowie i kuracje

Zastosowania takie jak hydro-, kinezyo-, elektro-, magneto- i laseroterapia, ultradźwięki, drenaż limfatyczny, okłady borowinowe i indywidualna gimnastyka. 

Wskazania

Choroby układu mięśniowo-szkieletowego, dróg oddechowych i problemów z plecami.

Informacje dodatkowe

Parking: w cenie, strzeżony. 

Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (w wieku 0-3,9 lat) 100%, (4-12,9 lat) 50% za każdy nocleg ze śniadaniem.

Zwierzęta domowe: ok. 80zł/dzień, po uprzednim zameldowaniu.