wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające to w tej chwili bardzo popularna i skuteczna metoda na połączenie wakacji ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Wakacje zawierające w sobie oczyszczanie organizmu, detoks, zdrową dietę to idealna kombinacja relaksu połączona ze zdrowiem.

W naszych obiektach zadbamy o to, by zrzucić kilogramy pod okiem specjalistów, czyli nie tylko zredukować masę ciała ale też dobrać odpowiednie składniki i zrobić to w sposób bezpieczny.

Turnusy odchudzające zazwyczaj trwają tydzień lub dwa tygodnie i charakteryzują się bardzo wysoką, widzialną i mierzalną utratą wagi. W trakcie diety odchudzającej dowiesz się jak postępować po powrocie do domu.


Nasze propozycje na Wczasy Odchudzające:

wczasy odchudzające

Magnat Resort & SPA Kołobrzeg

Wczasy odchudzające na jednej z najpiękniejszych nadbałtyckich plaż w zdrowym, ożywczym klimacie.

Idealne dla osób, które chcą zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, obniżyć poziom cholesterolu oraz ciśnienia krwi. Zrób pierwszy krok, aby zmienić styl swojego życia, pozbyć się stresu i zmęczenia. Dietetyczne pełne wyżywienie (ok. 1200 kcal) z 5 posiłkami dziennie, basen wewnętrzny, sauny, sauny na podczerwień, jacuzzi, sali fitness; Wi-Fi.

Tygodniowe wczasy odchudzające nad morzem już od 818 zł


odchudzanie kaszuby

LongVita Czapielski Młyn Kaszuby

Hotel Vital Resort, specjalizujący się we wczasach odchudzających, położony w zielonej okolicy na Kaszubach, bezpośrednio nad jeziorem. Pobyt w nim jest okazją do zmiany nawyków żywieniowych i redukcji wagi w spokojnym miejscu.

Tydzień – Dieta owocowo – warzywna 460kcal od 1847 zł

Tydzień – Dieta 800 kcal i 1200 kcal na Kaszubach od 1847 zł


ustronie morskie

Lambert Medical Spa Ustronie Morskie

Dzięki połączeniu diety, ćwiczeń, terapii i indywidualnych zabiegów upiększających schudniesz w przyjemny sposób. Naucz się zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Pakiet zawiera wstępną konsultację lekarską, konsultację końcową z wyznaczeniem wskaźnika BMI, dietę (ok. 1200 kcal, 5 posiłków dziennie, 1 butelka wody dziennie), ćwiczenia ruchowe z trenerem, gimnastyka wodna, mechaniczny drenaż limfatyczny, masaż częściowy ciała, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking albo rowerów

Tygodniowe wczasy odchudzające od 2309 zł